Przejdź do treści

Reina Olga - opinie

Sebastian: Długo planowałem wyjazd nad morze z moją dziewczyną i cały czas powtarzała, że nie ma dobrego stroju kąpielowego. Z tego powodu postanowiłem jej zrobić prezent i zamówiłem strój jednoczęściowy z łączonych wzorów Showpony od Reina Olga. Opinie zachęciły mnie do skorzystania z oferty marki i była to dobra decyzja, bo produkt bardzo się spodobał ukochanej 🙂

Dominika: Już od kilku lat kupuję produkty Reina Olga. Opinie koleżanek początkowo mnie zachęciły do kupna pierwszego stroju kąpielowego i spodobała mi się przede wszystkim jakość wykonania i wygoda. No i kroje są bardzo oryginalne, a lubię się wyróżniać, dlatego serdecznie polecam 😉

Karolina: Od dłuższego czasu zajmuję się pisaniem bloga modowego i często korzystam z markowych produktów. W zeszłe wakacje zaopatrzyłam się w strój kąpielowy Scrunchie od REINA OLGA i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Model świetnie się prezentuje i jest bardzo wygodny, a materiał przyjemny w dotyku.

Paulina: Dostałam niedawno od chłopaka strój kąpielowy Miami marki Reina Olga i bardzo mi się podoba. Jest estetycznie wykonany i mega fajnie wygląda sznureczek przeplatany pod biustem, który urozmaica całość. Materiał jest miły w dotyku, a sam strój dobrze trzyma się ciała. Polecam!

Małgorzata: Planując wakacje w Chorwacji postanowiłam zaopatrzyć się w nowy strój kąpielowy. Mój wybór padł na jednoczęściowy model w cętki marki Reina Olga – opinie w internecie były niezłe i im zaufałam. Polecam, bo produkt doskonale się prezentuje, a przy tym jest zaskakująco wygodny.